کارخانه تولید شیلنگ رادیاتور خودرو

کارخانه تولید شیلنگ رادیاتور خودرو این محصول را پس از تولید به طرق مختلفی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده و به فروش می‌رساند. از جمله فروش به صورت حضوری و توسط فروشگاه هایی که به فروش این محصول به مشتریان خرده و عمده به صورت حضوری می پردازند، و یا به صورت غیر حضوری و مجازی و توسط سایت ها و فروشگاه های اینترنتی که این محصول و لوله اب 4 اینچ را به صورت تکی و عمده فروشی به دست مصرف کنندگان نهایی می‌رسانند. فروش به صورت مجازی این مزیت را در بر دارد که تولیدکننده با حذف دست واسطه ها محصول را با قیمت عادلانه تری به دست مصرف کنندگان نهایی می رساند.

کارخانه تولید شیلنگ رادیاتور خودرو

معرفی مدل های مختلف شیلنگ رادیاتور خودرو

معرفی مدل های مختلف شیلنگ رادیاتور خودرو شیلنگ خودرو یکی از قطعات و اجزای بسیار مهم جهت انواع خودرو به شمار می آید. همانگونه که بدن از رگ ها و مویرگ های مختلف جهت ادامه حیات تشکیل شده است. خودرو نیز علاوه بر موتور و قطعات و اجزای مختلف از شیلنگ هایی جهت رساندن آب، روغن و سایر مایعات و یا هوا تشکیل شده است.

یکی از انواع این شلنگ ها، شیلنگ رادیاتور خودرو است. کار شیلنگ رادیاتور خودرو رساندن آب از رادیاتور به موتور جهت خنک کردن سیلندر و برگرداندن آن به رادیاتور جهت خنک کردن آب می باشد. این امر به طور مستمر و متوالی مابین رادیاتور و موتور انجام می گیرد.

انواع شیلنگ رادیاتور خودرو بر مبنای انواع خودرو بسیار متفاوت است. مثلاً شیلنگ پژو با پراید و پیکان با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و نمی توان آنها را به جای یکدیگر به کار برد. همچنین، شیلنگ های رادیاتور خودرو با جنس های مقاوم و متفاوت ساخته می شوند و این به دلیل تحمل گرما و فشار آب می باشد.

زیرا باید شیلنگ آب در خودرو قدرت تحمل دمای بالای آب را داشته باشد تا سوراخ نشده و یا بر اثر حرارت ذوب نگردند. بنابراین از جنس های خاصی جهت مقاوم سازی و ساخت و تولید این محصول استفاده می گردد.

نکاتی درباره شیلنگ رادیاتور که نمی دانستید

نکاتی درباره شیلنگ رادیاتور که نمی دانستید گرچه شیلنگهای رادیاتور خودرو از جمله ارزانترین قطعات خودرو به شمار می‌آیند، اما این وسایل نقش بسیار کلیدی در خنک کردن موتور خودرو دارند. به نحوی که اگر این شیلنگ ها جهت آبرسانی خودرو وجود نداشته باشند موتور خودرو بسیار داغ شده و می سوزد و آسیب های جبران ناپذیری به خودرو وارد می گردد.

بنابراین کوچکترین نشتی و یا پارگی در شیلنگ های رادیاتور و آبرسان را باید بررسی و سریعا نسبت به رفع این عیب در خودرو اقدام نمود. شیلنگهای رادیاتور ممکن است بر اثر عوامل مختلفی پوسیده، پاره و یا سوراخ گردند.

از جمله عواملی که منجر به خرابی شیلنگ می گردد، حرارتی است که آبی که از داخل شیلنگ عبور می‌کند، دارد و یا فرسودگی و گذشت مدت زمان زیاد و یا بریدگی توسط بست هایی که به سر و یا ته شیلنگ متصل می گردند، را می توان نام برد.

تمام این عوامل و عوامل شیمیایی و مکانیکی دیگر می‌توانند منجر به پارگی، پوسیدگی و خرابی شیلنگ‌های خودرو رادیاتور گردند. بنابراین در فواصل زمانی مختلف و به خصوص در فصل های گرم چک کردن تسمه ها و همچنین شلنگ های رادیاتور از اهمیت بسزایی برخوردار است.

زیرا در صورت بازرسی نشدن شیلنگ ها، شیلنگ ممکن است بر اثر پوسیدگی، پارگی و یا خرابی موتور ماشین را خراب کرده و منجر به سوختن موتور و یا آسیب های جدی و جبران ناپذیری به موتور خودرو گردد.

سفارش بی واسطه شیلنگ رادیاتور خودرو

سفارش بی واسطه شیلنگ رادیاتور خودرو جهت سفارش شیلنگ رادیاتور خودرو و لوله پلیکا سایز 63 راه های مختلفی وجود دارد. اما بهترین و راحت ترین راه آن سفارش بی‌واسطه و به صورت مستقیم به تولید کنندگان است. جهت این امر بهتر است از سایت‌های اینترنتی و فضای مجازی استفاده کرد و محصول مورد نظر خود را پس از انتخاب سفارش داد.

پس از سفارش محصول، محصول به صورت مستقیم و بی‌واسطه با هزینه بسیار مناسب ارسال میگردد و مصرف کننده می تواند با قیمتی بسیار مقرون به صرفه محصول را خریداری نماید. شرکت رادیاتور خودرو دارای بازارهای داخلی و خارجی است و صادرات شیلنگ رادیاتور امروزه بسیار پر رونق است و بسیاری از کشورها به خرید این محصول مبادرت می ورزند.