پخش شیلنگ نسوز گاز رومیزی

شیلنگ نسوز گاز رومیزی دارای استانداردهای تایید شده از سوی نهادهای ذی ربط بوده و پس از دریافت تاییدیه کنترل کیفیت، راهی بازار می شود. پخش کننده شیلنگ گاز نسوز، مدل های متنوعی از این محصول شامل شیلنگ گاز نخ دار، شیلنگ گاز ماری، شیلنگ گاز استیل و … را در اختیار داشته که با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب وارد بازار فروش می کند. هر کدام از مدل های مختلف شیلنگ ‌گاز دارای مشخصات فنی منحصر به فرد و کارایی متفاوتی هستند.

پخش شیلنگ نسوز گاز رومیزی

چند نکته مهم هنگام خرید شیلنگ نسوز

چند نکته مهم هنگام خرید شیلنگ نسوز

شیلنگ گاز را می توان مهم ترین جزء از وسایل مختلف گازسوز دانست. این محصول در مدل های خانگی، تجاری و صنعتی تولید می شود که با توجه به نوع کاربرد، دارای مشخصات و ویژگی های فنی متفاوتی است. همان طور که از نامش پیداست، این نوع شیلنگ وظیفه انتقال گاز را به یک منبع حرارتی دارد. واضح است کیفیت و رعایت اصول استانداردسازی در این کالا می تواند تضمین کننده ایمنی در محیط های مختلف باشد. هرگونه سهل انگاری در تولید و یا نصب شیلنگ گاز، عواقب جبران ناپذیری مانند بروز آتش سوزی و یا انفجار را به دنبال خواهد داشت.

به همین دلیل توجه به چند نکته هنگام خرید شیلنگ نسوز حائز اهمیت است:

 • تاییدیه استاندارد: هنگام خرید، اقدام به انتخاب شیلنگ نسوزی کنید که تاییدیه های لازم را از نهادهای نظارتی دریافت کرده باشد.
 • مواد اولیه: شیلنگ نسوز باید از مواد مرغوب پلیمری که فشرده شده و دارای روکش نسوز هستند، تولید شده باشد.
 • انعطاف پذیری: شیلنگ نسوز را به شکلی تولید می کنند که انعطاف پذیری خوبی داشته و در حالت خمیده، ترک بر نداشته و دچار پارگی نشود.
 • مقاومت: باید بروز هرگونه شرایط خاص و استثنائی را در تولید شیلنگ نسوز در نظر داشت. چنین محصولی نباید بر اثر فشار، حرارت و یا سرمای زیاد، کشش و امثال آن ضعیف عمل کرده و کیفیت خود را از دست بدهد.

عوامل موثر بر کیفیت شیلنگ گاز

عوامل موثر بر کیفیت شیلنگ گاز شیلنگ گاز دارای رنگ و مدل های متفاوتی است که هر یک دارای ویژگی خاصی هستند. آنچه در مورد ایمن بودن یک شیلنگ گاز اهمیت دارد، کیفیت ساخت آن می باشد. در بازار می توان مدل های متنوع شیلنگ گاز استیل، شیلنگ گاز ماری و شیلنگ گاز نخ دار را مشاهده کرد. به طور کلی می توان گفت شیلنگ گازی مرغوب به حساب می آید که در برابر تمامی عوامل محیط پیرامون خود مقاومت بالایی داشته باشد. عوامل موثر بر کیفیت هر کدام از انواع شیلنگ گاز را می توان به شکل فهرست وار این گونه معرفی کرد:

 • مقاومت در برابر ضربه
 • مقاومت در برابر فشار اجسام
 • مقاومت در برابر اجسام تیز و برنده
 • مقاومت در برابر سایش
 • مقاومت در برابرکشش
 • ضد خوردگی و اکسیده شدن
 • تحمل دمای بسیار بالا و بسیار پایین
 • مقاومت در برابر فرسایش

هنگام به کار گیری شیلنگ گاز باید آن را از لحاظ مشخصات ظاهری هم مورد بررسی قرار داد. شیلنگی که دارای خش، آسیب فیزیکی و یا ترک باشد را به هیچ عنوان استفاده نکنید. ممکن است در سال های کذشته چند متر شیلنگ گاز خریداری کرده و بخشی از آن بدون استفاده مانده باشد. اگر بنا دارید پس از سال ها اضافه شلنگ را در جایی به کار برید، با دقت بیشتری به بررسی وضع ظاهری آن بپردازید.

عمده فروشی شیلنگ نسوز گاز رومیزی

عمده فروشی شیلنگ نسوز گاز رومیزی عمده فروشی شیلنگ نسوز گاز رومیزی، این محصول را در متراژ انبوه در اختیار مشتریان قرار داده و ضمن تضمین کیفیت شیلنگ، آن را با قیمت ارزان تری عرضه می کند. مشتریان عمده شیلنگ گاز می توانند از قیمت کمتر آن در مقایسه با خریدهای جزئی بهره مند شوند. با خرید مستقیم از فروشندگان اصلی و حذف واسطه ها، اختلالی در قیمت گذاری کالا بوجود نمی آید.

شرکت پخش شیلنگ های نسوز گاز رومیزی دارای فروشندگان باتجربه و متعهدی است که آمادگی دارند ضمن پاسخگویی به سوالات مشتریان، آن ها را در انتخاب بهترین مدل یاری رسانند. می توان برای بهره مندی بیشتر از شیلنگ گاز و استفاده به جا و درست آن در مصارف گوناگون، از متخصصان فروش مشاوره های لازم را دریافت کرد.