قیمت انواع شیلنگ آتش‌نشانی ایرانی عمده

شیلنگ آتش‌نشانی ایرانی و شیلنگ ماشین لباسشویی یکی از از وسایل مهم در برابر خاموش کردن آتش می باشد. شلنگ های آتش نشانی انواع مختلفی دارد و هر کدام کارایی مخصوص خود را دارند.

شلنگ های آتش نشانی در انواع متنوعی تولید می شود و قیمت های متفاوتی نیز دارد که بستگی به ضخامت شیلنگ ها دارد که اگر به صورت عمده خریداری شود از قیمت مناسب تری برخوردار خواهد بود

قیمت انواع شیلنگ آتش‌نشانی ایرانی عمده

در مورد شیلنگ آتش‌نشانی بیشتر بدانید

در مورد شیلنگ آتش‌نشانی بیشتر بدانید شلنگ های آتش نشانی و شیلنگ نور مخفی لاله زار از جنس مقاومی تولید می شود که به راحتی می تواند تحمل فشار آب زیاد را برای خاموش کردن آتش داشته باشد. این شلنگ ها طوری ساخته شده که برای مسیرها و مکان های سخت به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. شیلنگ آتش نشانی از چند لایه الیاف تولید می شود که باعث محکمی آن و استقامت آن می شود.

اولین شیلنگ اتش نشانی توسط هلندی ها اختراع شد که از چرم دوخته شده بود. شیلنگ های تهاجمی یکی از چند نوع شیلنگ آتش نشانی می باشد که از الیاف پوشیده شده است و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که برای انتقال آب از تانکر های ماشین آتش نشانی از آن استفاده می کنند.

شیلنگ های تامین کننده، قطر زیادی دارند که انتقال آب را از منبع تا مسافت طولانی انتقال‌ می دهد. از شیلنگ های جنگل بانی برای خاموش کردن در جنگل ها، چمن، درخت و مراتع به وجود می آید، استفاده می شود.شیلنگ های فشار قوی دارای یک بدنه ی قطور است که برای مهار آتش های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و قطر این شلنگ بین نوزده تا بیست و پنج میلیمتر است.

این شیلنگ ها در زمان تولید مرتبا در حال آزمایش شدن هستند و چندین تست روی ان هها انجام می دهند. شلنگ هایی که مراحل سلامت را با موفقیت گذرانده اند را روانه ی بازار می کنند و فروشنده شیلنگ آتش نشانی محصول را باید تضمینی به مشتریان بفروشد تا کوچکترین مشکلی برای مصرف کننده به وجود نیاید.

تولید انبوه شیلنگ آتش نشانی ایرانی

تولید انبوه شیلنگ آتش نشانی ایرانی شیلنگ آتش‌نشانی جدید ایرانی در حال تولید می باشد و این کالا به تولید انبوه رسیده است و از کیفیت بسیار مرغوبی برخوردار است و همچنین قیمت بسیار مناسب تری نسبت به جنس خارجی آن دارد. خرید از کارخانه های تولید این محصول به صورت مستقیم و بدون این که واسطه ای در میان باشد بسیار مقرون به صرفه می باشد.

به همین دلیل اگر خرید از این شرکت از طریق تماس تلفنی و به صورت عمده انجام شود علاوه بر مناسب بودن قیمت ، از نظر حمل و نقل و هزینه های دیگر مقرون به صرفه است و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان و متقاضیان می رسد.